سلام اقای دکتر.خداقوت.من 27سالمه.درد شدیدی در ناحیه کمر و پشت پا و ران دارم.این دردها همراه با گز کز و مور مور شدن است.ام ار ای انجام دادم مشخص شده دیسک کمر در مهره 4و 5دارم.همه دکترها گفتن باید عمل کنم.خواهش میگنم راهنماییم کنید چطور میتونم بدون جراحی معالجه بشم و دردهام خوب بشه.نمیتونم سرپا بایستم و پیاوه روی داشته باشم.یه مقدار زیاد هم که بشینم درد بدی میگیرم.خواهش میکنم راهنماییم کنید ایا با تزریق ازون خوب میشم؟

سلام . اینکه آیا اوزون درمانی دیسک کمر و ازن درمانی سیاتیک به شما جواب می دهد یا نه بستگی به عوامل بسیار زیادی دارد از جمله شدت دیسک ، مدت زمان گذشته شده از دیسک کمر و وجود یا عدم وجود علایم ادراری و یا عدم وجود علائم پیشرونده عصبی می باشد. اوزون درمانی یک تکنیک بسیار مدرن و بدون عارضه است که به شیوه های کودال یا خارج اطاق عملی و همچنین داخل دیسکال یا داخل اطاق عمل تقسیم می شود. کار ازن کاهش التهاب دیسک کمر و گردن و کوچک شدن آن و تامین انرژی لازم برای ترمیم بافت های صدمه دیده است.

توصیه ما ترکیب همزمان اوزون تراپی و طب سوزنی و لیزر درمانی و ورزش می باشد که سبب  تسریع اثر ازن درمانی و بهبود شگرف علائم می شود.