• ارتوکین درمانی زانو

  ارتوکین درمانی زانو

  ارتوکین درمانی زانو

 • ارتوکین درمانی زانو: درمان درد زانو بعلت آسیب و آرتروز با ارتوکین

  ارتوکین درمانی زانو: درمان درد زانو بعلت آسیب و آرتروز با ارتوکین

  یکی از علل مراجعه همه روزه به پزشکان ارتوپد و فیزیوتراپ¬ها، زانو درد ناشی از آرتروز و آُسیب¬های زانو است. زانودرد ممکن است ناشی از افزایش سن و بیماری¬هایی مثل آرتروز مفاصل باشد و یا ناشی از ضربه و آسیب در حوادث و ورزش باشد. بسیاری از روش¬ها تا به امروز برای درمان زانو درد امتحان شده اند که از روش¬های ساده و خانگی مثل دارودرمانی و استفاده از پمادهای موضعی تا ماساژ و فیزوتراپی و روش¬های تهاجمی¬تر مانند تزریق و شاک ویو و در نهایت عمل¬های جراحی را در برمی¬گیرد.یکی از جدیدترین روش¬های درمانی زانودرد و مشکلات زانو، ارتوکین درمانی است.

 • درمان گردن درد، خشکی گردن و گرفتگی گردن بدون جراحی

  درمان گردن درد، خشکی گردن و گرفتگی گردن بدون جراحی

  گردن درد بسیار شایع می باشد و یکی از علل اصلی مراجعه بیماران با این شکایت به کلنیک های طب فیزیکی می باشد. تحولات شگرفی در زمینه درمان گردن درد , درمان دیسک گردن و درمان ارتروز گردن ایجاد شده است که به اجمال و پس از بررسی علل درد گردن به ان ها خواهیم پرداخت. امروزه ارتروز گردن با اقدامات بسیار ساده دیگربیماران را ازار نمی دهد و کنترل درد و علایم دیسک گردن غیرممکن نیست.

 • درمان آرتروز زانو با استفاده ازروشهای بدون جراحی و 10 توصیه مهم

  درمان آرتروز زانو با استفاده ازروشهای بدون جراحی و 10 توصیه مهم

  آرتروز زانو به علت پیر شدن غضروفها و پیری با افزایش سن ایجاد می شود که معمولا از سن بالای 50 سال بروز می کند . بعضی از پارامترها مانند ژنتیک قوی برای این بیماری فشار زیاد به زانو شکستگی های اندامهای تحتانی شرایط را برای ابتلا به اآرتروز زانو مستعدتر می کند.

 • اسکن سه بعدی ستون فقرات

  اسکن سه بعدی ستون فقرات

  اسکن ستون فقرات برای تشخیص بیماری هایی مانند کیفوز و قوس زیاد کمر و... استفاده می شود.

 • اوزون تراپی

  اوزون تراپی

  در حقیقت اوزون تراپی یا ازن درمانی پاسخی است به تلاشهای علم پزشکی به یافتن جایگزینی مناسب برای کورتون درمانی. استفاده از گاز اوزون یا ازن روشی سالم در درمان عضلانی و مفصلی می باشد. ازن تبدیل به اکسیژن می شود و موجب درمان بی ضرر بسیاری از بیماری ها می شود. اوزون درمانی به زودی در دنیا جایگزین بسیاری از درمان ها می شود

 • ورزش های درمانی برای بیماران

  ورزش های درمانی برای بیماران

  وزش کلید درمان دیسک کمر , دیسک گردن و اصولا سایر علل درد کمر و درد گردو و زاو درد و ارتروز زانوما معتقدیم با آموزش ورزش به بیماران و انجام حرکات اصلاحی می توانیم بسیاری از درد های شدید بیماران مانند دیسک کمر و دیسک گردن و آرتروز زانو را برای طولانی مدت کنترل کنیم.

 • لیزر درمانی تخصصی

  لیزر درمانی تخصصی

  لیزر درمانی اگر با دوز صحیح و در محل دقیق انجام شود از طریق مکانیسم های بسیاری از جمله افزایش ماده تغذیه ای سلول می تواند در ترمیم سلول صدمه دیده و به طور ثانویه در درمان دیسک کمر و اصولا کمردردها درمان دیسک گردن و درمان ارتروز زانو موثر باشد. لیزر درمانی تخصصی در کیلنیک دکتر محمد حسین سپهریان با رویکرد علمی انجام می شود.

 • ساخت ارتوز و وسایل کمکی( زانوبند , کمربند, مچ بند و کفی طبی)

  ساخت ارتوز و وسایل کمکی( زانوبند , کمربند, مچ بند و کفی طبی)

  ساخت ارتوز ها مانند کمربند طبی ، کفش و کفی طبی ، زانوبند های تخصصی ، اسکن کف پا و تهیه کفی های تخصصی زیر نظر متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی کلنیک تخصصی پیشگام.

 • تکنیک های آرام سازی (Relaxation) و کاهش استرس

  تکنیک های آرام سازی (Relaxation) و کاهش استرس

  استفاده از تكنيكهاي آرام سازي موجب كاهش اسپاسم عضلاني و دردهاي مزمن و افزايش جريان خون به عضلات اصلي كاهش ضربان قلب و فشار خون و كاهش ميزان هورمونهاي استرس زا مي باشد.

 • کاربرد بیوفیدبک (biofeedback) در درمان بیماری‌های اسکلتی عضلانی

  کاربرد بیوفیدبک (biofeedback) در درمان بیماری‌های اسکلتی عضلانی

  بیوفیدبک چیست؟

 • پیچ خوردگی مچ پا

  پیچ خوردگی مچ پا

  پیچ خوردگی مچ پا و اصولا درد های مچ پا و درمان ان جدای از درمان دیسک کمر و گردن و درمان ارتروز زانو از تخصص های اصلی ما در کلنیک طب فیزیکی و توانبخشی پیشگام می باشد. استفاده ز جدیدترین دستگاه ها و تکنیکهای روز دنیا بخشی از این قابلیت می باشد.

 • سوزن شدن و خواب رفتگی دست و پا

  سوزن شدن و خواب رفتگی دست و پا

  سون سوزن شدن و گزگز مورمور دست و پاها یا حس خواب رفتگی دست ها و پا ها از جمله علایم مهمی است که اغلب نشانه فشار روی عصب و یا درگیری عصب می باشد و درمان ان بسته به تشخیص مممکن است درمان دیسک کمر یا درمان دیسک گردن و یا درمان قند خون بالا و دیابت بیمار باشد. هرچه درمان گز گز مور مور و سوزن سوزن شدن دست و پا زودتر انجام شود هم نوع درمان ساده تر است و هم جواب بیمار بهتر !

 • فیزیوتراپی و توانبخشی در طب فیزیکی

  فیزیوتراپی و توانبخشی در طب فیزیکی

  بهترین فیزیوتراپی منطقه غرب تهران اماده ارایه خدمات فزیوتراپی با پیشرفته ترین تجهیزات و پرسنل درمانی مجرب زیر نظر متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی می باشد. فیزوتراپی پیشگام در دو شعبه ستارخان و صادقیه آماده ارایه خدمات به بیماران می باشد.

 • فواید ماساژ درمانی در طب فیزیکی

  فواید ماساژ درمانی در طب فیزیکی

  ماساژ درمانی تخصصی در کلنیک پیشگام به عنوان یک روش تخصصی و در عین حال کمکی در درمان دیسک کمر , درمان دیسک گردن, سیاتیک, ارتروز زانو و اصولا اکثر کمردرد ها و گردن درد ها بسیار کمک کننده موجب کمک به پزشکان می شود.

 • درمان زانو درد با PRP پی آر پی

  درمان زانو درد با PRP پی آر پی

  PRP زانو و ماصل بزرگ یکی از درمان های نوین درمان و کنترل ارتروز زانو , خار پاشنه و شانه درد می باشد که سایر درمانها مانند فزیوتراپی پاسخ ندا ده اند. پی ار پی زانو سالم ترین و موثرترین روش درمان غیرجراحی ارتروز زانو است.

 • علت و درمان شانه درد بدون جراحی و با روش های نوین

  علت و درمان شانه درد بدون جراحی و با روش های نوین

  درد شانه در مراحل اولیه بسیارساده تر نسبت به مراحل اولیه آن می باشد، درد شانه چپ ممکن است با درد قلبی اشتباه شود . ولی دردشانه راست و هم درد شانه چپ باید جدی گرفته شود. دکتر سپهریان به عنوان یک دکتر متخصص شانه درمان درد شانه و کتف در تهران معتقد است بیماران با درد کتف و شانه را می توان به راحتی با روش های غیر جراحی درمان کرد و نیازی به روش های جراحی شانه بسیار نادر است.

 • درد آرنج

  درد آرنج

  آرنج مفصلی پیچیده است که امکان خم و راست شدن و چرخیدن دست‌ها و ساعد را می‌دهد. گاهی ممکن است تشخیص اینکه کدام حرکت باعث بروز درد می‌شود دشوار باشد، زیرا اکثر حرکات ترکیبی از این موارد هستند. درد آرنج معمولا مورد جدی نمی‌باشد. اما از آنجایی که از آرنج خود برای بسیاری از کارها استفاده می‌کنید، درد آن می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. دلایل زیادی باعث بروز این درد می‌شوند و هر کدام درمان مخصوص خود را دارند. در این مقاله، این دلایل، نشانه‌ها و گزینه‌های درمانی مورد بحث قرار می‌گیرد.

 • درد پاشنه پا و درمان خار پاشنه

  درد پاشنه پا و درمان خار پاشنه

  یکی از شایعترین علل درد پاشنه پا خار پاشنه می باشد که درمان خار پاشنه و درمان درد پاشنه پا جدیدرین تکنیک ها در کلنیک طب فیزیکی و توانبخشی پیشگام انجام می شود. شاک ویو تراپی و اوزون تراپی و رادیو فرکوانسی از جدید ترین درمان ها در درمان خار پاشنه می باشد.

 • پوکی استخوان

  پوکی استخوان

  پوکی استخوان یک بیماری بدون علامت و خاموش است ولی در انتها می تواند شکستگی در قسمت های مهمی از بدن ایجاد کند.

 • درمان درد مچ دست بدون جراحی با فیزیوتراپی و طب سوزنی

  درمان درد مچ دست بدون جراحی با فیزیوتراپی و طب سوزنی

  همه چیز در مورد دردمچ دست/ علت؟/درمان؟/پیشگیری؟/ درد مچ دست از جمله مواردی می باشد که اغلب بیماران نیمدانند برای درمان ان به کجا مراجعه کنند و گاهی هم انرا کم اهمیت می پندارند و زمانی مراجعه می کنند که درمان های ساده تر برای انها موثر نمی باشد. در این قسمت به علل عمده درد مچ دست و درمان درد مچ دست می پردازیم

 • طب سوزنی در تهران برای درمان کمردرد، دیسک کمر، سیاتیک، آرتروز زانو و سردرد

  طب سوزنی در تهران برای درمان کمردرد، دیسک کمر، سیاتیک، آرتروز زانو و سردرد

  مزيت اصلي طب سوزنی بي ضرر و بي خطر بودن آن است. باز كردن نقاط ماشه اي فعال به كمك اين روش يك تكنيك بسيار مدرن موثر مي باشد كه طب سوزني سنتي اضافه شده و با بلوك جريانهاي نخاعي و آزادسازي اندروفين ها (در جريانهاي كم فركانس) موجب درمان شگرف در درمان بسیاری از بیماری ها از جمله دیسک کمر و دیسک گردن می شود .

 • تشخیص درد های کف پا با اسکن پا و ساخت کفی طبی و کفش طبی

  تشخیص درد های کف پا با اسکن پا و ساخت کفی طبی و کفش طبی

  علت درد کف پا در کلنیک تخصصی پا

 • علت و درمان کمر درد با روش های بدون جراحی

  علت و درمان کمر درد با روش های بدون جراحی

  تحولات عظیمی در دنیا در درمان کمردرد ایجاد شده است زیرا کمر درد یکی از شایع ترین بیماری هاییست که تقریبا 90% مردم در زندگی خود به آن مبتلا می شوند . درمان کمر درد در طب نوین بسیار پیشرفت کرده است.درمان سریع کمردرد حاد و درمان ارم کمردرد قدیمی با روش های نوین امروزه قابل انجام است.

 • دیسک کمر و درمان دیسک کمر به شیوه های نوین بدون جراحی و ۱۰ توصیه درمانی

  دیسک کمر و درمان دیسک کمر به شیوه های نوین بدون جراحی و ۱۰ توصیه درمانی

  علایم دیسک کمر و بهترین درمان دیسک کمر، با روش ها شامل درمان بدون جراحی (فیزیوتراپی، اوزون درمانی ورزش،نرمش، ازن درمانی، تخت دکامپرشن، دارو) و جراحی بسته به همراه علائم و تشخیص آن

 • درمان دستی ستون فقرات یا کایروپراکتیک

  درمان دستی ستون فقرات یا کایروپراکتیک

  در درمان دستی ستون فقرات متخصص طب فيزيكي و توان بخشي انحراف موجود درمهره ها را شناسايي كرده وبا انجام يك حركت ريز و سريع كه به مهره وارد مي كند آنرا به جاي صحيح خود برمي گرداند . روش اصلاح و تنظيم ستون فقرات به كمك دست روشی بي خطروبي ضرراست كه اگر توسط متخصص انجام شود بسيار موثر است و مي تواند بيمار در مواردي از دردهاي حاد و مزمن كاملا رها شود .

 • درمان زانو درد بدون جراحی

  درمان زانو درد بدون جراحی

  زانو درد به عنوان یکی از مهمترین بیماری هایی که بسیاری از بیماران به دلیل عدم توانایی حرکت مناسب ناتوان می کند بسیار مهم است. علت زانو درد و درمان زانو درد گاهی نیاز به درمان سایر موارد همراه مانند درمان دیسک کمر یا درمان کف پای صاف دراد. زانو درد علی رقم گسترش ان در حیطه طب فیزیکی و توانبخشی بسیار قابل کنترل شده است و درمان زانو ددرد به عنوان یکی از بهترین و قابل درمان ترین بیماری ها در فیلدرشته طب فیزیکی می باشد. کلنیک پیشگام با 2 متخصص طب فیزیکی اماده ارایه عمده درمان های غیر جراحی در کلیه بیماری های زانو از جمله ارترئز زانو می باشد.

 • درد مچ پا

  درد مچ پا

  درد مچ پا از مهمترین و قابل درمان ترین بیماری های اسکلتی عضلانی می باشد که علت ان نز یک پیچ خوردگی در مچ پا تا دیسک کمر ! می تواند متنوع باشد. گاهی با درمان دیسک کمر درد روی پاشنه و مچ پا ما حذف می شود و گاهی با درمان های تخصصی در روی عضلات و لیگامان های پا. جا اندازی یک استخوان نیمه دررفته در مچ پا از مهمترین اقدامات درمانی در فیلد طب فیزیکی و توانبخشی محسوب می شود.

 • فتق دیسک گردن چیست و درمان آن با روش های بدون جراحی چگونه است؟

  فتق دیسک گردن چیست و درمان آن با روش های بدون جراحی چگونه است؟

  درمان دیسک گردن مانند دیسک کمر و حتی بهتر از آن بدون درمان های جراحی قابل انجام است . دیسک گردن با شیوع استفاده از کامپیوتر بیشتر شده ولی با پیشرفت علم پزشکی و استفاده از تکنیک های بسیار ساده دستی ، طب سوزنی و با کمک دستگاه های پیشرفته کیلنیک پیشگام در کنار اموزش های تخصصی بیماران می تواند به انها در درمان بدون جراحی دیسک گردن کمک کند.

 • تست نوار عصب و عضله

  تست نوار عصب و عضله

  تست نوار عصب و عضله یک روش بی ضرر و سالم می باشد که می تواند علت بسیاری از بیماری ها و درد ها و مشکلات موجود در عصب و عضله شما را مشخص کند نوار عصب و عضله یک تست کاملا بی ضرر و بدون وجود اشعه های مضر می باشد که بلافاصله بعد از انجام می توان جواب ان را دریافت نمود و به نوعی تعداد زیادی از بیماری های عصب و عضله توسط تست نوار عصب تشخیص داده می شود.